God of War zadebiutowało 20 kwietnia 2018 roku. By uczcić rocznicę premiery, Sony przygotowało materiał, w którym deweloperzy gry dziękują za wsparcie i twórczość fanów. Jest też darmowy dynamiczny motyw na PlayStation 4.

W filmie zaprezentowano tatuaże miłośników God of War, a także cosplaye, grafiki czy muzykę zainspirowaną grą. Wspomniano też o filmach, rzeźbie z gliny i wpisach na portalach społecznościowych.

- To, co robimy, nie ma większego sensu bez fanów, którzy tworzą z tego coś własnego - powiedział Jonathan Burke, główny programista rozgrywki. Na końcu materiału deweloperzy dziękują miłośnikom gry za zaufanie i pozytywny odbiór God of War.

god4
God of War znacząco różni się od poprzednich odsłon serii, ale graczom spodobał się obrany przez twórców kierunek

Wspomniany dynamiczny motyw przedstawia Kratosa i Atreusa na łodzi. Grafika do pobrania za darmo z PS Store.

Przypomnijmy, że omawianą produkcję okrzyknięto grą roku na gali The Game Awards 2018. „To fantastyczna przygoda, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach” - napisaliśmy w naszej recenzji God of War.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz