Podczas każdej rozgrywki w Apex Legends nietrudno dostrzec dwa monstra, górujące nad horyzontem. To bliżej nieokreślone stworzenia z długimi nogami, stojące w wodzie poza mapą. Jeden z graczy dotarł do omawianych kreatur.

Użytkownik Reddita wykorzystał błąd gry, by „wystrzelić się” kilkaset metrów w przód, w kierunku nietypowych zwierząt. Nagranie z wyczynu można obejrzeć na forum.

Postać nie wylądowała na monstrach, przenikając przez tekstury. Twórcy gry nie zaimplementowali kolizji do stworzeń, ponieważ są tak daleko od mapy, że miały służyć wyłącznie jako element krajobrazu.

stwory
Dziwne potwory widział każdy fan Apex Legends

Co ciekawe, stworzenia mają tekstury w zaskakująco wysokiej rozdzielczości. To nietypowe dla obiektów, które znajdują się w tak dużej odległości od gracza. Być może deweloperzy pierwotnie zamierzali umieścić stwory znacznie bliżej.

Przypomnijmy, że to nie jedyne nietypowe stworzenia, które można zobaczyć w Apex Legends. Po rozwiązaniu zagadki z pluszakami, oczom graczy ukazuje się potwór z Loch Ness.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

W Apex Legends trwa właśnie pierwszy sezon rozgrywek. Twórcy przygotowali Przepustkę Bojową na wzór Karnetu z Fortnite.

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz