Anthem, czyli sieciowa strzelanka od BioWare, ma bogaty system personalizacji kombinezonów bojowych. Od pewnego czasu miłośnicy produkcji tworzą pancerze, wzorując się na popularnych postaciach z filmów czy innych gier, a dzieła prezentują na Reddicie.

Projektując tzw. javelina, gracz ma wpływ na materiał, fakturę i kolor wszystkich części składowych, co pozwala na dowolne manipulowanie wyglądem pancerzy. Zaczęło się od użytkownika, który opublikował kombinezon przypominający Charizarda - popularnego Pokemona.

a1

Pozostali forumowicze podchwycili pomysł, więc potem przyszedł czas na Blastoise'a, Sevipera czy Raikou, zaprezentowanych poniżej.

a2
a3
a4

To jednak nie wszystko, bo pojawił się też Joker - złoczyńca z DC Comics - a także D.Va z Overwatch i Darth Maul z „Gwiezdnych Wojen”.

a5
a6
a7

Anthem zadebiutował 22 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz: Anthem - poradnik i najlepsze porady

Źródło: Reddit

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz