Jeden z miłośników Cyberpunk 2077 przygotował opakowanie fikcyjnej wersji produkcji dedykowanej Atari 2600, a więc popularnej w latach 80. ubiegłego wieku konsoli do gier.

Fotografię nietypowego pudełka opublikował użytkownik forum Reddit o pseudonimie LuketheGoon. W centralnej części - pod symbolami CD Projekt Red i samego tytułu - umieszczono obrazek kobiety z bronią i cybernetyczną ręką. Nie zabrakło też informacji, że do zabawy wymagany jest joystick.

Autorem grafiki wykorzystanej na opakowaniu jest Maciej Kuciara - projektant grafik koncepcyjnych, pracujący dla Hollywood. W swojej karierze zaangażowany był w powstanie takich filmów, jak „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i „Strażnicy Galaktyki”.

cyberpunk_2077_atari
Tak wyglądałoby pudełko Cyberpunk 2077 na Atari 2600

Warto zaznaczyć, że Polak związany jest również z branżą wirtualnej rozrywki. W latach 2010-2014 był zatrudniony w odpowiedzialnym za serię Uncharted studiu Naughty Dog, a w przeszłości wykonywał zlecenia także dla CD Projekt Red.

Nowa produkcja twórców Wiedźmina 3 bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono zaś w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii w Stanach Zjednoczonych.

Cyberpunk 2077 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery nie jest znana. Niewykluczone, że termin debiutu autorzy ujawnią na tegorocznym E3, podczas którego zamierzają zorganizować „mocny show”.

Źródło: Reddit

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki