Nieoficjalnie: powstaje Horizon Zero Dawn 2 i kolejne God of War

Informację ujawniła aktorka głosowa i dziennikarz Kotaku.

Studio Guerrilla Games pracuje najprawdopodobniej nad kolejną odsłoną Horizon Zero Dawn, czyli osadzonej w dalekiej przyszłości gry akcji w otwartym świecie. Informację wyjawiła aktorka, która użyczyła głosu w dodatku do wspomnianej produkcji.

Podczas Star Wars Celebration Day Janina Gavankar - wcielająca się w jedną z postaci w rozszerzeniu The Frozen Wilds - miała w rozmowie z fanką stwierdzić, że kontynuacja Horizon Zero Dawn będzie „niesamowita”.

Wideo prezentujące wymianę zdań opublikowano w serwisie Twitch, ale film nie jest już dostępny.

hor4
W grze walczymy ze zmechanizowanymi, prehistorycznymi stworzeniami

Co ciekawe, Jason Schreier - redaktor Kotaku i jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży - odniósł się do sytuacji, sugerując, że powstaje również nastepna część serii God of War.

„Nie chcę was za bardzo szokować, ale będzie też kolejne God of War” - napisał.

Wracając do kwestii Horizon Zero Dawn, warto nadmienić, że twórcy opublikowali niedawno ogłoszenie o pracę związaną z zaprojektowaniem systemów tworzenia meczów online i tablic rankingowych. Może to oznaczać, że kontynuacja omawianej produkcji zaoferuje tryb wieloosobowy.

„Świat gry bardzo szybko wciąga. Twórcy znaleźli złoty środek między ciekawą przygodą a zachęcającym do eksploracji krajobrazem” - napisaliśmy w naszej recenzji Horizon Zero Dawn.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami