Fortnite - wyzwania: Odwiedź obozy piratów w jednym meczu

Jak znaleźć bazy.

Ósmy sezon rozgrywek w Fortnite trwa w najlepsze, a co tydzień pojawiają się nowe wyzwania tygodniowe. Jedno z zadań na siódmy tydzień wymaga od graczy znalezienia obozów piratów i odwiedzenia trzech z nich w jednym meczu.

Zadanie jest oczywiście związane z motywem przewodnim sezonu. Dodatkowo, już na wstępie warto wspomnieć, że należy do łatwiejszych. Każdy gracz powinien sobie z nim poradzić, tym bardziej, że nie wymaga karnetu.

W tym poradniku zaznaczyliśmy wszystkie obozy piratów na mapie i opisaliśmy lokalizację, abyś łatwiej trafił na miejsce.

Obozy piratów - mapa i lokalizacja

Obozy to sporej wielkości struktury, zbudowane z drewna. Nie można ich jednak pomylić ze zwykłymi budynkami drewnianymi - kryjówki piratów mają charakterystyczną flagę z ośmiornicą.

Fortnite_Flagge_Piratenlager
Takie flagi znajdziesz w obozach.

Aby zaliczyć odwiedziny obozu, wystarczy znaleźć się obok niego. Najłatwiej zrobić to, lądując w miejscu kryjówki zaraz po wyskoczeniu z busa.

Lokalizację obozów piratów zaznaczyliśmy na mapie:

Fortnite_Piratenlager_Karte

Szczegółowe lokalizacje obozów

Jeżeli nie wystarczy ci mapa lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zajrzyj do poniższego, szczegółowego spisu:

 • Jeden z obozów znajdziesz w Leniwej Lagunie, niedaleko przycumowanego statku. Kryjówka znajduje się na wysokim szczycie, więc łatwo ją zauważyć.
  Fortnite_Piratenlager_nordwestlich_von_Lazy_Lagoon
 • Druga lokacja to okolice wulkanu, w północno-wschodniej części mapy. Wulkan jest właściwie pozbawiony „ozdób” na powierzchni, więc łatwo powinieneś znaleźć obóz. Struktura znajduje się niedaleko lawy.
  Fortnite_Piratenlager_suedwestlich_Vulkan
 • Trzeci znajdziesz na północ od wzgórza, znajdującego się na zachód od Wypasionej Wyrwy. Budynek ma aż 4 piętra, więc jest wysoki i łatwo go zobaczyć.
  Fortnite_Piratenlager_westlich_von_Dusty_Divot
 • Największą strukturę usytuowano w Oazie Odpoczynku. Dwie wieże wznoszą się na przeciwko zniszczonego mostu, na północny zachód od pustyni. Również nietrudno dostrzec kryjówkę, jako że okolica jest dość pusta.
  Fortnite_Piratenlager_nordwestlich_von_Paradise_Palms
 • Niewielki, samotny domek na szczycie na południowy zachód od Zgubnych Ziem możesz jeszcze pamiętać z 7 sezonu, ale teraz budynek przeszedł renowację. Jest znacznie większy i służy za obóz piracki.
  Fortnite_Piratenlager_nordwestlich_von_Fatal_Fields
 • Kolejny obóz znajdziesz w ośnieżonej części mapy, na północny zachód od Szemranych Szyb i na południowy zachód od Wykrzywionych Wież.
  Fortnite_Piratenlager_nordwestlich_von_Shifty_Shafts
 • Opuszczona chata na południowy zachód od Przyjemnego Parku również została przerobiona przez piratów.
  Fortnite_Piratenlager_suedwestlich_von_Pleasant_Park

Wróć do strony głównej: Fortnite: sezon 8 - wyzwania tygodniowe

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami