Anonimowy artysta stworzył replikę protezy przedramienia głównego bohatera Sekiro: Shadows Die Twice - nowej gry studia From Software. Autor zadbał o najdrobniejsze szczegóły, odpowiednie materiały i kolory.

Efekt pracy możemy podziwiać na licznych zdjęciach udostępnionych przez artystę. Nie zabrakło kluczowego elementu narzędzia, czyli nawiniętej na wał linki. Replika ma nawet ruchome we wszystkich stawach palce.

Poniżej wybrane fotografie:

s1
s2
s3
s4

Rzeźbiarz nie podał szczegółowych informacji, ale z wpisu na forum wynika, że przygotował replikę na pokazy premierowe gry.

W grze Jednoręki Wilk używa nietypowej ręki głównie do szybkiego przemieszczania się na wyższe poziomy terenu czy doskakiwania do wrogów. Protezę można też ulepszać i korzystać z dodatkowych narzędzi: między innymi topora, włóczni czy petardy.

Omawiana gra zadebiutowała 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie” - głosi nasza recenzja Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: Reddit

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.