Wiedźmin Geralt w maju pojawi się w Monster Hunter World na PC

W darmowej aktualizacji.

Przedstawiciele firmy Capcom ujawnili datę premiery darmowej aktualizacji Monster Hunter World w wydaniu PC z wiedźminem Geraltem. Bezpłatny dodatek zadebiutuje 9 maja.

Do gry trafi zadanie poboczne, pozwalające pokierować poczynaniami Białego Wilka. Na potrzeby rozszerzenia nagrano zupełnie nowe kwestie dialogowe - głos postaci użyczyli oryginalni aktorzy z angielskiej, francuskiej, niemieckiej, hiszpańskiej i japońskiej wersji.

Warto zaznaczyć, że poza samym bohaterem, produkcja otrzyma także elementy RPG inspirowane trzecią odsłoną cyklu od studia CD Projekt Red. Ponadto pojawi się potwór z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego - leszy.

monster_hunter_world_geralt_leszy
Leśny stwór czeka

Wykonanie powiązanej z wiedźminem misji nagrodzone zostanie zestawem pancerza oraz srebrnym mieczem i tarczą. Nie zabraknie też materiałów, umożliwiających wytworzenie dodatkowej broni i zbroi.

To jednak nie jedyne atrakcje przygotowane przez Capcom. W dniach 17-30 maja odbędzie się wydarzenie, podczas którego gracze zdobędą surowce niezbędne do wyprodukowania kostiumu Ciri i dwóch ostrzy o nazwie Zireael.

Zobacz: Monster Hunter World - Poradnik, Solucja

Monster Hunter World słynie z podobnych inicjatyw. Niedawno do produkcji Capcomu zawitali Ezio i Bayek z Assassin's Creed, a wcześniej także Aloy z Horizon: Zero Dawn oraz Dante z cyklu Devil May Cry.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami