Days Gone - hordy świrusów złożą się nawet z 500 stworów

Liczne grupy bestii.

Prowadzony przez Sony internetowy program PlayStation Access opublikował materiał prezentujący 21 ciekawostek na temat Days Gone. W filmie ujawniono, że w produkcji studia Bend pojawią się grupy składające się nawet z 500 stworów.

Podczas wykonywania misji z głównego wątku fabularnego natkniemy się na trzy siedliska świrusów, czyli kreatur przypominających zombie. W wirtualnym świecie twórcy gry umieścili jednak łącznie 40 różnych hord do zlikwidowania.

Ciekawostką jest fakt, że wyeliminowane bestie nie odrodzą się. To oznacza, że jeżeli przy jednym podejściu pozbędziemy się 300 potworów i uciekniemy, po powrocie zastaniemy taką samą liczbę oponentów.

Warto też zaznaczyć, że od początku uzyskamy dostęp do wszystkich grup świrusów. Ograniczeniem może być stopień rozwoju prowadzonej postaci - zbyt słaby bohater nie poradzi sobie z licznymi hordami kreatur.

Tytuł zaoferuje otwarty świat, który zwiedzimy swobodnie. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć około 30 godzin, choć nie zabraknie szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych, wydłużających zabawę.

days_gone_hordy
Bohaterem Days Gone jest motocyklista Deacon

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia na PS4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach z niedawnego pokazu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami