Valve walczy z falą negatywnych ocen na Steamie - usunięto recenzje serii Borderlands

Wpisy „nie na temat”.

Po ogłoszeniu półrocznej ekskluzywności Borderlands 3 dla Epic Games Store, część graczy wyraziła niezadowolenie, wystawiając serii negatywne recenzje na Steamie. Valve zareagowało, wykluczając najnowsze oceny z zestawienia.

Firma już wcześniej zapowiadała, że zamierza przeciwdziałać nieuczciwym działaniom graczy. Borderlands i Borderlands 2 to pierwsze produkcje poddane wspomnianemu zabiegowi.

Po wejściu na karty produktu, niedawne, masowo wystawiane negatywne recenzje nie są widoczne. Jest też stosowna informacja: „Wykryto okres(y) występowania recenzji nie na temat. Wykluczono z oceny produktu”.

valve
To nowy widok dla użytkowników platformy

W rezultacie, recenzje pierwszej i drugiej części serii Borderlands są teraz - odpowiednio - „bardzo pozytywne” i „przytłaczająco pozytywne”, mimo że jeszcze kilka dni temu widniały tam głównie niepochlebne opinie.

Przypomnijmy, że w recenzjach nagminnie powtarzał się tekstowy obrazek przedstawiający dłonie z wysuniętymi środkowymi palcami - często z dopiskiem „Epic Store”.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami