Star Wars Jedi: Fallen Order to liniowa gra w stylu Uncharted? Pokaz 13 kwietnia

Walka inspirowana Sekiro.

Star Wars Jedi: Fallen Order - gra w uniwersum Gwiezdnych Wojen, przygotowywana przez studio Respawn Etertainment - to liniowa przygoda w stylu Uncharted, której przejście zajmie „więcej niż 5 godzin”.

Nieoficjalne wieści pochodzą od jednego z użytkowników forum ResetEra, który wyjawił dużo informacji o wciąż tajemniczym projekcie twórców serii Titanfall.

Internauta twierdzi, że Fallen Order to produkcja liniowa, „ale nie korytarzowa”. Gracze nie stworzą własnej postaci - zagrają zaprojektowanym przez twórców bohaterem.

jedi
Gra powstaje podobno na silniku Unreal Engine 4

Deweloperzy czerpali rzekomo inspirację ze Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars: Jedi Knight oraz serii Uncharted. W grze znajdzie się pewna forma biegania po ścianie, a walka ma przypominać Sekiro: Shadows Die Twice.

Zgodnie z informacją przekazaną za pośrednictwem profilu EA Star Wars na Twitterze, pierwsza prezentacja gry odbędzie się 13 kwietnia podczas Star Wars Celebration w Chicago.

Nie jest jednak jasne, czy mowa jedynie o zwiastunie czy pełnoprawnym fragmencie rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami