Kratos z God of War na okładce magazynu Men's Health

W Singapurze.

Na okładce jednego z numerów magazynu Men's Health w Singapurze znalazł się Kratos - główny bohater serii God of War. Na łamach czasopisma możemy przeczytać, jak wyrzeźbić ciało na wzór boga wojny.

Wydanie pochodzi z maja 2018 roku, ale dopiero teraz zostało dostrzeżone przez użytkowników Reddita. Na forum pojawiło się kilka pomysłów, jak osiągnąć muskulaturę Kratosa.

mens
Kratos jest gwiazdą

„Poproś Boga Wojny o moc, zabij go, stań się Bogiem Wojny, zniszcz grecki Panteon, zapuść brodę i przenieś się do Norwegii” - zasugerował jeden z użytkowników, opowiadając w skrócie historię Kratosa.

Okładka sugeruje, że w numerze znalazło się więcej postaci fantasy, ale nie wiadomo, czy to kolejni bohaterowie z gier wideo.

Wizerunek bohatera pochodzi oczywiście z najnowszej odsłony, wydanej w 2018 roku na PlayStation 4.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Men's Health (podobnie jak Women's Health) traktuje głównie o zdrowiu i ćwiczeniach, ale też innych poradach. Na okładkach magazynu pojawiają się najczęściej największe gwiazdy filmowe czy internetowe.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami