Watch Dogs 3 z akcją w Londynie?

Niepotwierdzone doniesienia.

Akcja Watch Dogs 3, a więc kolejnej odsłony rozwijanego przez Ubisoft cyklu o hakerach, rozegra się na terenie Londynu - wynika z niepotwierdzonych doniesień na temat projektu.

Informację przedstawił Jason Schreier z Kotaku w tekście poświęconym wikińskiej odsłonie Assassin's Creed. Dziennikarz, powołując się na anonimowe źródła, przekonuje, że w grze trafimy do stolicy Wielkiej Brytanii.

Warto zaznaczyć, że na wspomniane miejsce akcji wskazuje również zmodyfikowane zakończenie Watch Dogs 2. W 2017 roku firma Ubisoft zmieniła finał gry, dodając sekwencję, która ujawnia koordynaty prowadzące do londyńskiego Brixton.

watch_dogs_3_ploteczki
Ubisoft na razie nie zapowiedział Watch Dogs 3

Oczywiście to nadal nie są potwierdzone doniesienia, więc należy do nich podchodzić z dystansem. Faktem jest jednak, że Schreier słynie z publikowania zweryfikowanych rewelacji, które później są potwierdzane.

Informacje o pracach nad Watch Dogs 3 pojawiły się już w kwietniu zeszłego roku, kiedy Ubisoft udostępnił w Kanadzie aplikację Sam. Wirtualny asystent, podobny do Siri od firmy Apple, na pytanie o produkcję, miał odpowiadać: „Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończone, ale wczesna wersja, w którą grałem, jest naprawdę solidna. Deweloperzy wykonali kawał dobrej roboty”.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja

Jakiś czas temu Ubisoft ujawnił, że do końca marca 2020 roku wyda nawet cztery duże tytuły - niewykluczone, że wśród gier jest nowa część serii o hakerach. Zarejestrowany niedawno znak towarowy sugeruje jednak, że gra ukaże się dopiero na PS5 i następcy Xbox One.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami