Sekiro - Notatka o Sabimaru: gdzie znaleźć

Zadanie poboczne: odnajdujemy nowe narzędzie protezy shinobi.

U Handlarza wiedzą Fujioki można nabyć za 500 senów Notatkę o Samaru. Jest to informacja o lokalizacji skarbu - Sabimaru, który można używać jako narzędzie protezy.

Kramarza po raz pierwszy spotkamy w Zamku w Ashinie.

Na stronie: Sekiro - Handlarz wiedzą Fujioka opisaliśmy dokładnie, w którym miejscu odszukasz Handlarza wiedzą Fujiokę oraz co trzeba zrobić, aby zaczął handlować z Wilkiem.

Aby zdobyć skarb tak naprawdę nie trzeba tracić senów na zakup notatki. Nawet nie ma potrzeby odnajdywania Handlarza wiedzą Fujiokę, choć warto to zrobić, bo ma on w swojej ofercie kilka innych ciekawych przedmiotów, w tym nasiono tykwy.

167
Treść notatki

Narzędzia protezy shinobi Sabimaru odnajdziesz w skrzyni umiejscowionej na parterze Zamku w Ashinie.

Najłatwiej się dostać do tego miejsca od strony posążka rzeźbiarza: Sień w górnej wieży. Na stronie: Sekiro - Sień w górnej wieży, w części: Parter zamku, Sabimaru, odblokowanie przejścia na dziedziniec zamku (posążek: Stary Grób) oraz bramy wychodzące na schody do zamku (posążek: Zamek w Ashinie) opisaliśmy dokładnie położenie skarbu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami