Mod do Sekiro obniża poziom trudności

Łatwiejsze walki z przeciwnikami.

Sekiro: Shadows Die Twice należy do bardzo wymagających gier. Jeden z fanów przygotował jednak modyfikację, która pozwala zainteresowanym obniżyć poziom trudności tytułu od From Software.

Projekt autorstwa internauty o pseudonimie uberhalit umożliwia zmniejszenie prędkości poruszania przeciwników przy zachowaniu standardowej szybkości postaci gracza. Dzięki sztuczce, starcia z oponentami stają się znacznie łatwiejsze.

To jednak nie wszystko, ponieważ za pomocą modyfikacji można także znieść limit wyświetlanych klatek na sekundę i włączyć obsługę wyświetlaczy w proporcjach 21:9. Do tego opcja zmiany tak zwanego FOV, czyli pola widzenia.

sekiro_walka2
Sekiro rozgrywa się w szesnastowiecznej Japonii

Inną interesującą funkcją, z której pozwala skorzystać mod, jest możliwość sprawdzenia liczby zgonów oraz dokonanych zabójstw. Gracze mogą więc zobaczyć, ile razy ponieśli porażkę w starciu z oponentami.

Modyfikację pobrać można za darmo za pośrednictwem portalu Nexus Mods. Autor projektu podkreśla, że powinna działać ze wszystkimi wersjami gry - obecną oraz wszystkimi przyszłymi.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Wydany w ubiegłym miesiącu tytuł studia From Software sprawia problemy nawet weteranom trylogii Dark Souls. Niektórzy jednak zdołali pokonać wszystkich bossów bez otrzymania ani jednego obrażenia.

Gra ukazała się na PC i konsolach. „To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” - czytamy w naszej recenzji Sekiro: Shadows Die Twice.

Źródło: Nexus Mods, PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami