Sekiro - lista bossów: wszyscy bossowie w jednym miejscu

Najtrudniejsi przeciwnicy w grze.

Sekiro: Shadows Die Twice - tak jak pozostałe gry From Software - daje graczom szansę zmierzenia się z szerokim wachlarzem groźnych, groteskowych, a przede wszystkim śmiertelnie niebezpiecznych bossów.

W trakcie potyczek z tak potężnymi przeciwnikami kluczowe jest nauczenie się wszystkich ruchów i animacji wroga, a także odkrycie słabego punktu. Odpowiednia taktyka jest niezwykle ważna, bo wystarczy zaledwie kilka ciosów, by główny bohater poległ.

Na tej stronie zebraliśmy wszystkich bossów, których można spotkać w Sekiro - dzięki zestawieniu łatwiej znajdziesz przeciwnika, który sprawia ci kłopot lub bez problemu przejdziesz do odnośnika, by dowiedzieć się więcej o potężnym wrogu.

Sekiro - wszyscy bossowie

Skuty Ogr

To pierwszy, obowiązkowy boss, którego znajdziesz na schodach niedaleko murów podzamcza. Skrępowany przeciwnik wyswobodzi się, gdy tylko cię zauważy.

Sekiro - boss: Skuty Ogr

Generał Tenzen Yamauchi

Kolejny niebezpieczny wróg w lokacji Mury podzamcza. Opcjonalny boss stylem walki przypomina Generała Naomoriego Kawaradę, więc prawdopodobnie rozpoznasz jego ruchy.

Sekiro - boss: Generał Tenzen Yamauchi

Gyoubu Oniwa

To pierwszy „klasyczny” boss w Sekiro - duży przeciwnik na rozległej arenie, przystosowanej do uników. Równie ważne jest jednak parowanie ciosów.

Sekiro - boss: Gyoubu Oniwa

Płonący Byk

Na wypadek, gdyby przerośnięty, agresywny byk nie byłby wystarczająco groźny, twórcy gry dodali bossowi płonący snop słomy. Przeciwnika spotkasz na podzamczu Ashiny.

Sekiro - boss: Płonący Byk

Łowca shinobi Enshin z Misen

Zanim trafisz do bambusowego zbocza, staniesz oko w oko z tym nie mającym litości przeciwnikiem (chyba że skorzystasz ze skrótu i ominiesz Łowcę).

Sekiro - boss: Łowca shinobi Enshin z Misen

Juzou Pijak

Juzou to żywy przykład tego, jak alkohol szkodzi zdrowiu. Boss podczas walki pije i wyrzuca z siebie trujące opary.

Sekiro - boss: Juzou Pijak

Pani Motyl

Z pozoru niewinnie wyglądająca wojowniczka jest niezwykle szybka, a do tego potrafi skakać po drewnianych kolumnach. Podczas potyczki przyda się cierpliwość.

Sekiro - boss: Pani Motyl

Wkrótce aktualizacja z kolejnymi bossami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami