Fallout 76 - gracz stworzył klub disco z tańczącymi truchłami krów

Szaleństwo na pustkowiach.

Pomysłowość miłośników wirtualnej rozrywki nie zna granic, co udowadnia jeden z fanów Fallout 76. Gracz stworzył klub disco, w którym główną rolę odgrywają tańczące truchła zmutowanych krów.

Brahminy to pokojowo nastawione istoty o dwóch głowach. Stworzenia są odpowiednikiem „łaciatych”, stanowiąc źródło nie tylko mleka, ale i mięsa, które można wykorzystać jako pożywienie.

Zmutowanych krów użył użytkownik o pseudonimie Vault101manguy. Ściągnął zwierzęta do swojego obozu, zabił, a później umieścił w zamkniętym pomieszczeniu. Następnie z pomocą elektryczności wprowadził zwłoki w ruch.

Latające truchła wyglądają tak, jakby tańczyły. Graczowi nie pozostało więc nic innego, jak włączyć dynamiczną muzykę - tak powstał klub disco dla martwych brahminów. Co ciekawe, fan nie zapomniał o umieszczeniu oświetlenia imitującego lampy stroboskopowe.

Nie są to jedyne nietypowe pomysły miłośników Fallout 76. Niedawno jeden z graczy przygotował labirynt śmierci, do którego zwabiał nieświadomych niczego użytkowników, kusząc cennymi zdobyczami.

brahmin
Brahminy są niegroźne

Zobacz: Fallout 76 - Poradnik, Solucja

Osadzona w postapokaliptycznym uniwersum produkcja kładzie nacisk na rozgrywkę sieciową. Niedawno gra otrzymała testową wersję Survival - trybu PvP, a więc nastawionego na zmagania pomiędzy uczestnikami zabawy.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami