Sekiro - Handlarz wiedzą Fujioka

Zadanie poboczne: ratujemy handlarza przed bandytami.

Zleceniodawcę tego zadania odnajdziesz w lokacji na prawo od posążka rzeźbiarza Zamek w Ashinie, a dokładniej na drodze prowadzącej do wnętrza zamku.

120

Handlarz wiedzą Fujioka (1) ukrył się za murem, w rogu lokacji. Gdy go odnajdziesz, porozmawiaj z nim.

Handlarz wiedzą Fujioka poprosi cię, abyś obronił go przed złoczyńcami, którzy na niego polują. Wystarczy, że zabijesz przeciwników, którzy znajdują się za murem (2). Wówczas wróć do niego i porozmawiaj z nim ponownie.

121

Podziękuje ci i wręczy Notatkę o sygnałach kruków. Informacja w niej zawarta pomoże ci odnaleźć drogę do wnętrza zamku.

Jeśli zleceniodawca nie podziękuje ci i nie wręczy notatki, to znaczy, że musisz zabić jeszcze kilku wrogów w tej lokacji. Skup się przede wszystkim na tych, którzy stoją na ziemi (przeciwnicy w piórach, których spotkasz na dachach, nie wliczają się do tego zadania).

122

Handlarz wiedzą Fujioka - po zakończeniu rozmowy - przeniesie się do Zaniedbanej świątyni (znajdziesz go (3) niedaleko posążka). Od tej pory możesz z nim handlować w tym miejscu. W ofercie ma kilka ciekawych przedmiotów:

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami