Borderlands 3 - droższe edycje specjalne zapewniają szybsze zdobywanie poziomów i lepszy łup

Nietypowy dodatek.

W ujawnionych wczoraj droższych edycjach specjalnych Borderlands 3 - okraszonej komiksową oprawą graficzną strzelanki z elementami RPG - znajdzie się bonus do doświadczenia i łupów.

Nabywcy gry w wydaniu deluxe, super deluxe i kolekcjonerskim otrzymają specjalne modyfikacje. Po założeniu gadżetów przez postać, zwiększeniu ulegnie ilość zdobywanych punktów doświadczenia oraz szanse na zgromadzenie lepszego wyposażenia.

Nie jest jednak jasne, czy bonus ze wspomnianych wersji produkcji jest stały, czy też tymczasowy. Nie wiadomo również, jak mocno wpłynie na rozgrywkę podczas zabawy w kooperacji z innymi użytkownikami.

bords_3_bonus
W Borderlands 3 nie zabraknie nowych postaci

Edycje specjalne zawierają także inne atrakcje. W skład kosztującego 329,99 zł deluxe wchodzą zestawy skórek dla bohaterów i broni, dwa zabawkowe rodzaje narzędzi mordu i modyfikacja zabawkowego granatu. Wycenione na 429,99 zł super deluxe oferuje ponadto cztery fabularne DLC, skórkę broni Burt Stallion, błyskotkę na broń i ulepszenie granatu.

W wydaniu kolekcjonerskim znajdą się dodatkowo replika diamentowej skrzyni z łupem, 10 figurek postaci ze strzelanki, miniaturowy model statku Sanctuary 3 do złożenia, 4 breloczki do kluczy, płócienna mapa galaktyki, 5 litografii z bohaterami i metalowe pudełko (steelbook). Cena wynosi 250 dolarów, czyli około 956 zł.

W produkcji pojawi się czwórka kolejnych postaci - każda wyróżni się unikalnymi umiejętnościami i cechami. W planach są nowe światy do zwiedzenia, a także „miliardy” broni i wyposażenia do zdobycia w trakcie rozgrywki.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września na PC, PS4 i Xbox One, przy czym wersja komputerowa przez pół roku będzie dostępna jedynie na Epic Games Store. Więcej informacji o projekcie twórcy ujawnią 1 maja.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami