Assassin's Creed Odyssey - pierwsze DLC o Atlantydzie zadebiutuje 23 kwietnia

Jest też nowa aktualizacja.

Przedstawiciele firmy Ubisoft ogłosili, że pierwsze DLC z dodatkowej kampanii The Fate of Atlantis do Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje 23 kwietnia na PC, PS4 i Xbox One.

Informację o dacie premiery ujawniono w liście zmian, które wprowadza do bazowej gry opublikowana dzisiaj aktualizacja. Twórcy zaimplementowali między innymi obsługę wspomnianego rozszerzenia o nazwie Fields of Elysium.

Szczegóły na temat przygotowywanego The Fate of Atlantis nie są na razie znane. Wiadomo jedynie, że w toku zabawy gracze zmierzą się z mitycznymi stworami w zlokalizowanym pod wodą tytułowym mieście.

ac_odyseja_atlantyda
Atlantyda czeka

Do tej pory wydano trzy płatne dodatki, składające się na kampanię Dziedzictwo pierwszego ostrza. Rozszerzenia opowiadają o zabójcy, który jako pierwszy skorzystał ze słynnej ukrytej broni Bractwa Asasynów.

Sama aktualizacja dodała opcję przełączania się pomiędzy kilkoma zestawami ekwipunku i obrażenia zadawane, gdy podczas nurkowania wskaźnik z tlenem spadnie do zera. W dzienniku zadań wyróżniono też misje z darmowych DLC. Do tego wyeliminowano szereg błędów i usterek.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Assassin's Creed Odyssey osadzono w starożytnej Grecji. Po raz pierwszy w historii cyklu, gracze mają do wyboru dwie postacie, wybierane na początku rozgrywki - Alexiosa i Kassandrę. Zabawa kładzie zaś większy nacisk na nieliniowość.

Źródło: Strona Assassin's Creed

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami