Okładka Borderlands 3 robi furorę w sieci

Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery.

W sieci pojawiły kolejne przecieki dotyczące Borderlands 3. Znamy już okładkę gry, która w Internecie wywołała niemałe poruszenie. Grafika przyciąga wzrok ze względu na odważne kolory, choć nie tylko.

Na okładce widnieje postać z uniesionymi ku górze trzema palca prawej dłoni, logo gry odpowiadającym aureoli i rozświetlony granat zamiast serca. Skojarzenia z dość znanym sposobem prezentowania wizerunku Jezusa Chrystusa na obrazach i rzeźbach są więc wyjątkowo oczywiste.

O tym, że okładka przyciągnęła uwagę wielu graczy, świadczą liczne posty na ten temat na forach dyskusyjnych i w mediach społecznościowych. Niektórzy gracze są zachwyceni, inni wspominają o przekroczeniu granicy dobrego smaku.

borderlands3_1
borderlands3_2

Jednocześnie w sieci przedwcześnie pojawił się zwiastun, który zdradza prawdopodobną datę premiery Borderlands 3. Produkcja ukaże się prawdopodobnie 13 września. Oficjalną informację na ten temat otrzymamy jednak dziś w godzinach wieczornych.

Opublikowany nieoficjalnie zwiastun potwierdza także wcześniejsze doniesienia, jakoby pecetowa wersja Borderlands 3 na PC miała pojawić się początkowo tylko na platformie Epic Games Store.

Poniżej prezentujemy przedwcześnie opublikowany zwiastun - jakość nagrania pozostawia jednak wiele do życzenia.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Mnóstwo nieoficjalnych informacji o Elden Ring

Stylistyka, bossowie i nawiązania do Dark Souls.

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami