W Cyberpunk 2077 misje nie mogą skończyć się niepowodzeniem

Twórcy przygotowują się podobno na każde działanie gracza.

W powstającym aktualnie Cyberpunk 2077 napis „Koniec gry” zobaczymy tylko w momencie śmierci kierowanej postaci. Misje nie mogą skończyć się niepowodzeniem, bo twórcy przygotowują się rzekomo na każdą ewentualność.

W rozmowie z redakcją GameStar projektant poziomów w CD Projekt Red - Philipp Weber - zapewnił, że studio zastanawia się, „jaka jest najgłupsza rzecz, którą może zrobić gracz”, a potem przygotowuje odpowiednie zakończenia zadań.

Jako przykład deweloper opisał sytuację, w której w samym środku bardzo ważnej misji - polegającej na uwolnieniu zakładnika - gracz decyduje się wybrać na hamburgera.

cp
Priorytetem dla twórców jest wiarygodność świata

Zadanie zostanie zaliczone, ale ze skutkiem adekwatnym do działań postaci - więzień może zginąć, co wpłynie na inne wydarzenia w świecie gry.

Cyberpunk 2077 nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Na spotkaniu z inwestorami ujawniono, że prace nad projektem są na zaawansowanym etapie, a gra zostanie zaprezentowana na E3 2019, gdzie Polacy szykują „mocny” pokaz.

Źródło: GameStar

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami