The Outer Worlds z bronią zmniejszającą głowy przeciwników. 20 minut rozgrywki

Gra twórców Fallout: New Vegas.

Podczas PAX East Obsidian Entertainment zaprezentował 20 minut rozgrywki z nowego projektu, The Outer Worlds. Materiał zawiera dialogi (choć nie nagrano jeszcze głosów postaci) oraz walkę.

Pokaz rozpoczęto od wycieczki po mieście Byzantium, przypominającym nieco lokacje z serii BioShock. Metropolię wypełniono neonami, reklamami i plakatami filmowymi, utrzymanymi w charakterystycznej stylistyce.

Nie zabrakło też potyczek, podczas których użyto bardziej standardowych broni, jak i pałki, która zmniejsza lub zwiększa głowy wrogów po uderzeniu (14 minuta materiału).

Deweloperzy przekonują, że koncepcja broni pochodzi od błędu, z którym zmagali się twórcy.

The Outer Worlds to RPG akcji z elementami strzelanki, utrzymane w klimacie sci-fi. Wcielamy się w kolonistę, który wybudził się z hibernacji w drodze do celu na peryferiach galaktyki.

out
Nietuzinkowy świat science-fiction ma być atutem tytułu

Premiera w 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Na komputerach osobistych przez rok gra będzie dostępna tylko w Epic Games Store i Microsoft Store.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami