Borderlands 3 na PC tytułem na wyłączność Epic Games Store?

Premiera podobno we wrześniu.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września, a wersja PC ukaże się wyłącznie za pośrednictwem cyfrowego sklepu Epic Games Store - wynika z wpisu, który przez chwilę był dostępny na Twitterze cyklu.

Wczoraj na profilu serii opublikowano informację o terminie wydania zapowiedzianej w miniony czwartek strzelanki i bonusie dołączanym do zamówień przedpremierowych - zestawie złotych skórek dla broni.

Do wpisu dołączono krótki film pochodzący z pierwszego zwiastuna. Internauci zwrócili uwagę, że w lewym dolnym rogu ekranu umieszczono logotyp Epic Games Store, co może oznaczać, że produkcja w wersji PC ukaże się jedynie na wspomnianej platformie.

Wiadomość szybko skasowano - najprawdopodobniej została opublikowana przedwcześnie - więc nie należy traktować informacji jako oficjalnych. Współpracę ze sklepem twórców Fortnite zdaje się jednak potwierdzać szef studia Gearbox Software - Randy Pitchford.

„2K/Take-Two ma prawa wydawnicze do Borderlands 3 i podejmuje wszystkie decyzje związane z ceną, dostępnością, dystrybucją i partnerstwem z platformami. Wszystkie uwagi proszę kierować do 2K. My jesteśmy jedynie deweloperami” - napisał menedżer na Twitterze.

Zasugerował też, że Borderlands 3 może otrzymać funkcję rozgrywki międzyplatformowej. Zaznaczył, że „wiodąca rola” Epic Games we wdrażaniu podobnych rozwiązań pomaga deweloperom z Gearbox Software.

Wpisy menedżera brzmią jednoznaczne, ale warto zaznaczyć, że zostały opublikowane wczoraj, czyli w Prima Aprilis, więc mogą okazać się żartem. Sam Pitchford słynie zaś z tego, że regularnie drażni się ze swoimi fanami.

Niewykluczone, że wszystko wyjaśni się jutro, 3 kwietnia - wówczas twórcy powinni ujawnić dokładną datę premiery Borderlands 3.

Źródło: Twitter

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami