Promocja na GTA 5, Battlefield 5, NBA 2K19 i inne w RTV Euro AGD

PC, PS4 i Xbox One.

W sieci sklepów RTV Euro AGD można teraz kupić wybrane gry w atrakcyjnych cenach. Dużą obniżką cen objęto między innymi najnowszą odsłonę Grand Theft Auto, Battlefield 5 czy NBA 2K19.

W promocji jest też LA Noire i Battlefield 5 w Edycji Specjalnej.

gta2

GTA 5 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier wideo w historii. Najnowsza odsłona kultowej gangsterskiej serii pozwala wcielić się w aż trzy postacie. Każda wyróżnia się charakterem i specjalnymi umiejętnościami. Oprócz trybu dla jednego gracza otrzymujemy też niezwykle rozbudowany - i wciąż udoskonalany - multiplayer.

Battlefield 5 wielu graczy uznaje za najlepszą odsłonę serii - jeśli chodzi o tryb wieloosobowy. Jest też kampania dla jednego gracza, opowiadająca mniej znane historie z I wojny światowej.

NBA 2K19 to kolejny z serii rozbudowany symulator koszykówki, pozwalający wykonywać dziesiątki ruchów, w tym charakterystycznych dla konkretnych zawodników. Powraca tryb kariery oraz MyTeam, gdzie zdobywamy karty i kompletujemy drużynę.

Zobacz też:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami