Promocja na GTA 5, Battlefield 5, NBA 2K19 i inne w RTV Euro AGD

PC, PS4 i Xbox One.

W sieci sklepów RTV Euro AGD można teraz kupić wybrane gry w atrakcyjnych cenach. Dużą obniżką cen objęto między innymi najnowszą odsłonę Grand Theft Auto, Battlefield 5 czy NBA 2K19.

W promocji jest też LA Noire i Battlefield 5 w Edycji Specjalnej.

gta2

GTA 5 to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gier wideo w historii. Najnowsza odsłona kultowej gangsterskiej serii pozwala wcielić się w aż trzy postacie. Każda wyróżnia się charakterem i specjalnymi umiejętnościami. Oprócz trybu dla jednego gracza otrzymujemy też niezwykle rozbudowany - i wciąż udoskonalany - multiplayer.

Battlefield 5 wielu graczy uznaje za najlepszą odsłonę serii - jeśli chodzi o tryb wieloosobowy. Jest też kampania dla jednego gracza, opowiadająca mniej znane historie z I wojny światowej.

NBA 2K19 to kolejny z serii rozbudowany symulator koszykówki, pozwalający wykonywać dziesiątki ruchów, w tym charakterystycznych dla konkretnych zawodników. Powraca tryb kariery oraz MyTeam, gdzie zdobywamy karty i kompletujemy drużynę.

Zobacz też:

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami