Materiał z prototypu Assassin's Creed 3 prezentuje niewykorzystane pomysły

Pistolety, efektowna walka, zmienione animacje.

W serwisie YouTube opublikowano materiał prezentujący wczesny prototyp Assassin's Creed 3. Wideo pozwala zobaczyć, jak projekt ewoluował na przestrzeni lat oraz z których elementów zrezygnowali deweloperzy.

Film pochodzi z 2010 roku (grę wydano pod koniec 2012 roku) i miał na celu zaprezentowanie ogólnej idei gry, zebranie wszystkich pomysłów twórców i pomoc nowo dołączonym do Ubisoftu deweloperom w zrozumieniu, jak powinna wyglądać produkcja.

Choć animacje głównego bohatera przypominały ruchy z poprzednich odsłon, wciąż były bardziej zaawansowane niż w finalnym produkcie - co widać szczególnie podczas wspinaczki po drzewach.

Connor podczas cichych zabójstw korzystał z ukrytego ostrza, a nie tomahawku. Poza tym, w otwartej walce mógł używać z pistoletów - jak w czwartej odsłonie serii, Black Flag.

Potyczki były bardziej efektowne - Connor mógł chociażby wytrącać wrogom broń z ręki. Osady były natomiast bardziej zaludnione i nie brakowało osób, które prosiły głównego bohatera o pomoc, np. leki.

ac
Jeden z najbardziej imponujących elementów - zachowanie śniegu - pozostał niezmieniony

Materiał nie przedstawia najprawdopodobniej „czystej” rozgrywki, co sugerują animacje i zbliżenia podczas walki.

29 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One zadebiutowało Assassin's Creed 3 Remastered, czyli odświeżona wersja gry - z lepszą grafiką i poprawioną rozgrywką.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami