The Elder Scrolls 6 nie zobaczymy na E3 2019

Podobnie jak Starfield.

Podczas tegorocznej edycji E3 Bethesda nie zaprezentuje żadnych materiałów ani nowych informacji o The Elder Scrolls 6 oraz Starfield - pomimo że produkcje pojawiły się na targach w zeszłym roku.

- Proszę o cierpliwość. Przed nami jeszcze daleka droga - powiedział odnośnie nowego silnika graficznego Todd Howard, producent wykonawczy, podczas PAX East. - O żadnej z tych gier nie będziemy mówić podczas E3.

Deweloper przekonuje, że nowe narzędzia do tworzenia grafiki Bethesda zastosuje najpierw w Starfield, a potem w nowej części The Elder Scrolls.

star
TES 6 zadebiutuje dopiero po Starfield

Omawiane tytuły zobaczyliśmy w ubiegłym roku, ale w obu przypadkach były to tylko krótkie zwiastuny - bez fragmentów rozgrywki czy chociażby częściowych informacji.

Starfield to pierwsza nowa marka Bethesdy od 25 lat. Wiemy jedynie, że grę osadzono w uniwersum Fallouta - w przyszłości.

Rejestracja znaku towarowego przez właściciela Bethesdy sugeruje, że The Elder Scrolls 6 ma podtytuł Redfall. Todd Howard zna datę premiery gry, ale nie zamierza dzielić się informacją.

Bethesda niedawno potwierdziła, że na E3 2019 zaprezentuje Doom Eternal. Oprócz tego wydawca obiecuje „wiele innych atrakcji”.

Źródło: GameSpot

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami