STALKER 2 - nowa strona internetowa ujawnia pierwszą grafikę

Powrót do Zony.

Deweloperzy ze studia GSC Game World uruchomili nową stronę internetową powstającego STALKER 2. Na łamach witryny opublikowano pierwszą grafikę koncepcyjną związaną z projektem.

Ilustracja nie ujawnia jednak zbyt wielu szczegółów na temat gry. W lewej części widnieje wizerunek odzianego w kombinezon ochronny mężczyzny, który specjalizuje się w przemierzaniu Czarnobylu w poszukiwaniu cennych surowców.

Bohater przedstawiony jest na tle ciężkich, ołowianych chmur. Po prawej stronie obrazka dostrzec można zaś budynek, ozdobiony wysoką wieżą. Nie zabrakło też napisanej wielkimi literami nazwy gry.

stalker_2_grafika1
STALKER 2 zaprosi do Zony

Sama strona internetowa nie zawiera na razie żadnych konkretnych informacji o produkcji. Użytkownik może jedynie przeczytać opisy poprzednich części serii i udać się na karty katalogowe tytułów na platformie Steam. W tle przygrywa klimatyczny utwór.

To jednak nie wszystko, ponieważ GSC Game World uruchomiło również oficjalny profil STALKER 2 w serwisie Twitter. W pierwszym z opublikowanych wpisów ogłoszono, że gra została ponownie „zapowiedziana”.

Pozycję ujawniono w maju ubiegłego roku, ale dotychczas nie przedstawiono wielu detali na temat projektu. Wiadomo jedynie, że strzelanka powstaje na silniku Unreal Engine 4, a prace znajdują się na wczesnym etapie.

STALKER powinien zadebiutować w 2021 roku.

Źródło: Oficjalna strona gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami