Chodzący karabin z Borderlands 3 podbija serca graczy

Powstają kolejne memy.

Częścią ujawnionego wczoraj zwiastuna Borderlands 3 była zapowiedź „miliarda broni”. Wśród zaprezentowanego w materiale oręża nie zabrakło chodzącego karabinu, który stał się już bohaterem wielu memów i żartów.

„Broń z nogami? Mamy to” - głosi napis w trailerze, w którym widzimy nietypowy oręż. Sekunda animacji karabinu przemieszczającego się po ziemi własnymi siłami wystarczyła, by zyskać popularność na forach.

„To najsłodsza rzecz, jaką w życiu widziałem” - napisał jeden z użytkowników Reddita. „Do tej pory nie wiedziałem, że tego potrzebuję” - dodał inny.

nogimem1

Nie mogło zabraknąć memów. „Wszyscy kozaczą, dopóki broń nie zaczyna chodzić” - głosi jeden z obrazków, odnoszący się do popularnego mema ze spodniami.

Jest też „22 Year Challenge”, w którym porównano broń do postaci z pierwszej części animowanej serii „Toy Story”:

nogimem2

Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób działa omawiana broń w grze. Wielu internautów twierdzi, że fragment z chodzącym karabinem to najlepsza część zwiastuna Borderlands 3.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami