Kolejna gra twórców Sekiro może mieć otwarty świat. Zapowiedź na E3?

Królestwa do zwiedzenia i dowódcy do wyeliminowania.

From Software - twórcy Dark Souls i Sekiro - pracują obecnie nad dwoma nowym projektami, z czego jeden jest produkcją z otwartym światem. Źródłem wieści jest Liam Robertson, twórca materiałów związanych z grami, którego informacje znajdowały wcześniej pokrycie w rzeczywistości.

W grze zwiedzimy podobno szereg odrębnych królestw - w dowolnej kolejności - a głównym zadaniem będzie eliminowanie przywódców wspomnianych sektorów. Zabicie lidera pozwoli uzyskać nową zdolność lub broń, tak jak w serii Mega Man czy Devil May Cry.

W projekt jest rzekomo zaangażowany George R.R. Martin - autor sagi „Pieśń Lodu i Ognia”, na podstawie której wyprodukowano serial „Gra o Tron”. Amerykański pisarz ma odpowiadać za spójność świata i nakreślenie warstwy fabularnej.

sek2
Seria Souls i Sekiro oferują tylko częściowo otwarte lokacje

Niewykluczone, że From Software zapowie produkcję podczas tegorocznych targów E3 - wraz z rzekomym drugim projektem.

Dotychczasowe gry studia pozwalają na pewną swobodę w przemierzaniu lokacji i dotarciu do celu, ale otwarty świat byłby nowością dla From Software.

Źródło: materiał Spawn Wave, gromadzący wspomniane informacje

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami