Aktualizacja: Streamer uhTrance pobił własny rekord i ukończył Sekiro: Shadows Die Twice w zaledwie 69 minut, ponownie nagrywając wideo. Wszystko dzięki jeszcze lepszemu nauczeniu się ataków bossów i efektywniejszemu mijaniu pomniejszych przeciwników.

Uwaga na spoilery - materiał prezentuje całą grę

Co ciekawe, rekordowy wynik nie wywołał okrzyku radości czy innej pozytywnej reakcji, co można zobaczyć na końcu filmu.

Oryginalna wiadomość: Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutował mniej niż tydzień temu, ale produkcję wzięli już na warsztat speedrunerzy, czyli osoby, które przechodzą gry jak najszybciej. Najnowszy rekord to godzina i 25 minut.

Streamer uhTrance osiągnął imponujący czas głównie dzięki nauczeniu się konstrukcji poziomów i omijaniu pomniejszych przeciwników. Do boskiego potomka gracz dotarł w zaledwie minutę.

Bossów, czyli potężnych wrogów, nie da się ominąć. Co ciekawe, podczas najtrudniejszych potyczek nie obyło się bez śmierci. W większości przypadków udało się jednak uniknąć wszystkich ciosów wymierzonych w shinobi.

uhTrance nie jest do końca zadowolony z wyniku. Twierdzi, że mógł poradzić sobie lepiej i wkrótce spróbuje ukończyć Sekiro: Shadows Die Twice w mniej niż godzinę.

Zobacz: Sekiro: Shadows Die Twice - Poradnik, Solucja

Zgodnie z danymi ze strony HowLongToBeat - gromadzącej informacje o czasie potrzebnym do ukończenia gier - przejście nowej produkcji From Software zajmuje średnio około 30 godzin.

Źródło: HowLongToBeat

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.