Cyberpunk 2077 na zaawansowanym etapie, z mocnym pokazem na E3 2019

„Przygotowaliśmy niespodzianki, żadną z nich nie jest artystka pop”.

Na konferencji inwestorskiej - towarzyszącej publikacji wyników finansowych - CD Projekt ujawnił nowe informacje o stanie prac nad Cyberpunk 2077. Gra jest już „bardzo zaawansowana”.

Firma podkreśliła także, że w „najbliższych kwartałach” zamierza ponieść „istotne nakłady” związane z wydaniem gry. Niewykluczone, że mowa o kwotach przeznaczanych na działania promocyjne produkcji.

Prezes grupy - Adam Kiciński - potwierdził jednocześnie, że CD Projekt pojawi się na tegorocznej edycji E3. W planach jest „mocny show”, dzięki którym targi staną się najważniejszymi w historii polskiej spółki.

cyberpunk_207e3
Cyberpunk 2077 zmierza na E3

Menedżer odniósł się również do doniesień, sugerujących, że twórcy Cyberpunk 2077 współpracują z Lady Gagą. Przyznał, że choć firma przygotowała „niespodzianki” to „żadną z nich nie jest artystka pop”.

Nowa gra autorów Wiedźmina 3 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery nie jest znana. Produkcja bazuje na systemie RPG wykreowanym przez Mike'a Pondsmitha. Akcję osadzono w futurystycznym Night City - fikcyjnej metropolii w USA.

CD Projekt S.A. to notowana na warszawskiej giełdzie grupa kapitałowa. W skład firmy wchodzi odpowiedzialne za wspomniane Cyberpunk 2077 studio CD Projekt Red oraz uruchomiona w 2008 roku platforma GOG.com.

Źródło: Money

Najważniejsze informacje o Cyberpunk 2077:

Wszystkie informacje o Cyberpunk 2077.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami