Days Gone - brutalny świat i utracona przeszłość w zwiastunie fabularnym

Cierpienia Deacona.

Podczas wczorajszego programu State of Play zaprezentowano nowy zwiastun Days Gone - zmierzającej na PS4 produkcji od studia Bend. Trailer skupia się na warstwie fabularnej gry.

Uwaga - możliwe spoilery.

Materiał przekonuje, że w świecie, do którego trafią gracze podczas rozgrywki, liczy się jedynie przetrwanie. Przeszłość nie ma znaczenia, ponieważ została permanentnie utracona w walce ze świrusami, stworami przypominającymi zombie.

Po wybuchu apokalipsy główny bohater - Deacon - został rozdzielony ze swoją żoną, która później zmarła. Jedyną pamiątką po ukochanej jest spersonalizowany bak na paliwo do posiadanego przez mężczyznę motocyklu.

Tytuł zaoferuje otwarty świat, który zwiedzimy swobodnie. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno zająć około 30 godzin, choć nie zabraknie szeregu zróżnicowanych aktywności pobocznych, wydłużających zabawę.

Niedawno zaś odpowiedzialni za projekt deweloperzy ujawnili, że w planach mają fabularne DLC, czyli rozszerzenie, które ukaże się po premierze bazowej gry. Dodatek powinien uzupełnić informacje z wątków przedstawionych w podstawowej wersji.

days_gone_fabula_zwiastun
Świrusy będą najczęstszym rodzajem przeciwników Deacona

Zobacz: Days Gone - premiera i najważniejsze informacje

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia na PS4. „Produkcja nie odkrywa koła na nowo, stawiając na sprawdzone i dopracowane mechanizmy. Klimat gry jest fenomenalny, a «amerykańskość» wylewa się momentami z ekranu” - napisaliśmy we wrażeniach z niedawnego pokazu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami