Apex Legends - w pierwszym sezonie pojawi się jeszcze jedna nowa postać

Nie tylko Octane.

Tydzień temu ruszył pierwszy sezon oraz przepustka bojowa do Apex Legends. Wprowadzono nową postać, Octane, ale według informacji znalezionych w PlayStation Store, w ciągu 12 kolejnych tygodni dołączy kolejna Legenda.

„W pierwszym sezonie pojawią się dwie postacie, ale w międzyczasie szukajcie nowego zestawu broni” - głosi opis gry w cyfrowym sklepie Sony.

Nie jest jasne, czy twórcy ze studia Respawn Entertainment planują wdrożenie dwóch Legend w każdym sezonie. Nie wiadomo też, jaka nowa postać pojawi się w Apex Legends w pierwszej kolejności.

a3
Szalony Octane to najnowszy dodatek do wachlarza postaci

Pliki gry sugerują, że że deweloperzy pracują nad Legendami znanymi jako Nomad, Prophet, Husaria, Jericho, Rampart, Blackout, Crypto, Rosie, Skunner i Wattson.

Studio ostrzegało, że dane pochodzące z gry nie są wiarygodnym źródłem informacji. Z drugiej strony, imię i wizerunek jednego z bohaterów potwierdziły się. Mowa o Octane, dostępnym do wyboru od początku pierwszego sezonu.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Źródło: PS Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami