Na tej stronie zamieściliśmy informacje, gdzie znajdują się narzędzia protezy shinobi oraz ulepszenia do niej.

W trakcie gry odnajdujemy wiele przedmiotów, dzięki którym lepiej wykorzystamy protezę podczas walki, dlatego warto ich szukać.

Aby zamontować nowe narzędzie lub ulepszyć te, które już posiadamy, należy udać się do rzeźbiarza, który znajduje się w lokacji Zaniedbana świątynia.

Więcej informacji na temat protezy ręki zamieściliśmy na stronie: Sekiro - proteza shinobi: narzędzia, ulepszanie, symbole ducha

Wmontowany shuriken - przedmiot: Kółko shurikenów

Przedmiot Kółko shurikenów, dzięki któremu rzeźbiarz zamontuje Wilkowi Wmontowany shuriken, znajduje się kilka metrów za posążkiem rzeźbiarza: Mur podzamcza - ścieżka do bramy.

039

Nad bramą znajduje się przejście, a w nim, obok zwłok, leży Kółko shurikenów.

Petarda shinobi - przedmiot: Petardy Roberta

Petardy Roberta zakupisz u Kramarza z wroniego zagonu, w Podzamczu Ashiny. Jego namiot znajduje się pomiędzy posążkiem rzeźbiarza Mur podzamcza - ścieżka do bramy a Mur podzamcza - schody. Dokładną lokalizację tego miejsca znajdziesz na stronie: Sekiro - Mur podzamcza - ścieżka do bramy: boss Generał Naomori Kawarada, kramarz, staruszka.

038

Dzięki Petardzie Roberta zdobędziesz narzędzie protezy ręki: Petarda shinobi.

Dysza ogniowa - przedmiot: Ognista lufa

Ognistą lufę odnajdziesz w lokacji: Ścieżka do posiadłości, na terenie Posiadłości rodu Hirata. Na stronie: Sekiro - Ścieżka do posiadłości wskazaliśmy jej dokładną lokalizację.

114

Dzięki Ognistej lufie zamontujesz narzędzie protezy ręki: Dysza ogniowa.

Wmontowany topór - przedmiot: Topór Shinobi Małp

Topór Shinobi Małp znajdziesz w lokacji: Ścieżka do posiadłości, na terenie Posiadłości rodu Hirata. Na stronie: Sekiro - Ścieżka do posiadłości wskazaliśmy jego dokładną lokalizację.

115

Dzięki Toporowi Shinobi Małpy zdobędziesz narzędzie protezy ręki: Wmontowany topór.

Mglisty kruk - przedmiot: Pióro mglistego kruka

Pióro mglistego kruka znajdziesz w lokacji: Bambusowe zbocze, na terenie Posiadłości rodu Hirata. Na tej stronie wskazaliśmy jego dokładną lokalizację.

116

Dzięki Piórze mglistego kruka zdobędziesz narzędzie protezy ręki: Mglisty kruk.

Wkrótce aktualizacja.

Reklama

O autorze

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Redakcja Eurogamer.pl

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Więcej artykułów od Marcin Dolata