Sekiro - sekrety i znajdźki: nasiona tykwy, gdzie znaleźć

Lokalizacja nasion tykwy.

Nasiona tykwy to bardzo przydatne przedmioty. Dzięki nim zwiększamy liczbę użyć tykwy leczącej.

Informacje na temat leczenia znajdziesz na stronie: Sekiro - leczenie: tykwa lecznicza, przedmioty leczące.

Poniżej opisujemy, gdzie znajdują się nasiona - według kolejności przechodzenia gry, choć ze względu na strukturę świata każdy gracz może poszczególne lokacje odwiedzić w innym porządku.

Do odnalezienia jest 9 nasion, dzięki którym możemy dziesięciokrotnie użyć tykwy leczącej.

Nasiono tykwy #1

Otrzymasz ten przedmiot po zabiciu bossa: Generał Naomori Kawarada, który znajduje się w lokacji Mur podzamcza - ścieżka do bramy, od razu za bramą za posążkiem rzeźbiarza o tej samej nazwie.

035
Arena walki z Generałem Naomorim Kawaradą

Nasiono tykwy #2

Nasiono znajduje się w bramie oddzielającej arenę walki z bossem: Skuty Ogr a miejscem, gdzie przebywa drugi boss: Generał Tenzen Yamauchi (inaczej opisując: na drodze pomiędzy posążkiem rzeźbiarza: Mur podzamcza - schody a posążkiem: Dolina pod mostem).

040

Gdy wejdziesz się do korytarza w bramie, idź w stronę pomieszczenia. W nim znajdziesz nasiono.

Nasiono tykwy #3

Nasiono zakupisz w Kramarza z pola bitwy, który stacjonuje obok Fortecy przy bramie zamku, za schodami. Aby odblokować dostęp do niego, najpierw musisz pokonać bossa Gyoubu Oniwę.

050

Nasiono tykwy #4

Nasiono zakupisz u Handlarza wiedzą Fujioki, które znajdziesz przed zamkiem w Ashinie. Zanim zaoferuje ci swoje towaru, musisz mu pomóc rozwiązać jego problem.

118

Na stronie: Sekiro - Handlarz wiedzą Fujioka opisujemy, gdzie odnajdziesz sprzedawcę oraz co należy zrobić, aby zaczął handlować z Wilkiem.

Nasiono tykwy #5

Leży w skrzyni przed posążkiem rzeźbiarza: Sień w górnej wieży, w Zamku w Ashinie.

117

Nasiono tykwy #6

Leży przed ołtarzem, w jednym z pomieszczeń świątynnych, na drodze pomiędzy posążkami rzeźbiarza Świątynia Senpou, góra Kongo a Shugendo.

262

Nasiono tykwy #7

Nasiono znajduje się w dobrze ukrytym miejscu na początku regionu: Zatopiona Dolina, pomiędzy posażkami rzeźbiarza: Dolina pod kapliczką a Zatopiona Dolina.

263

Odnajdź wejście do skalnego tunelu (żółta strzałka na powyższym obrazku) i wejdź do korytarza. Następnie wskocz na kolejną półkę skalną. Na górze odnajdziesz mały obóz. Za namiotem leży nasiono tykwy (zaznaczyliśmy je żółtą strzałką na poniższym obrazie).

264

Nasiono tykwy #8

To nasiono odnajdziesz w regionie: Głębiny w Ashinie, we wsi Mibu. Przed posążkiem rzeźbiarza: Młyn wodny rośnie ogromne drzewo. Przed nim leży nasiono.

493

Nasiono tykwy #9

Ostatnie nasiono odnajdziesz w Źródlanym Pałacu. Na stronie: Sekiro - wejście do Źródlanego Pałacu opisujemy, jak dostać się do tej lokacji. Nasiono leży w skrzyni w budynku, przed którym znajduje się posążek rzeźbiarza: Tereny Pałacu.

492

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami