Rusza State of Play - program o nowościach na PS4 od Sony

Pierwszy odcinek w poniedziałek.

Sony zapowiedziało State of Play - internetowy program w stylu Inside Xbox i Nintendo Direct, podczas którego firma zaprezentuje przygotowywane nowości. Pierwszy odcinek w poniedziałek, 25 marca, o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Przedstawiciele koncernu nie ujawnili na razie zbyt wielu szczegółów na temat projektu. Wiadomo jednak, że na antenie przedstawi treści zmierzające zarówno na PS4, jak i gogle rzeczywistości wirtualnej PSVR.

Sony obiecuje, że nie zabraknie „nowych zwiastunów, zapowiedzi i fragmentów rozgrywki”. Nie jest na razie jasne, ale niewykluczone, że podczas programu firma ujawni nieogłoszone dotychczas produkcje. Szczególnie, że podobno ma w zanadrzu jeszcze jedną dużą grę na wyłączność PlayStation 4.

state_of_play
Pierwszy „stan gry” w poniedziałek

Pierwszy odcinek będzie transmitowany na kanałach PlayStation w mediach społecznościowych, w tym za pośrednictwem serwisów Twitch, YouTube, Twitter i Facebook. Po emisji zostanie udostępniony zapis nagrania.

Koncern jednocześnie podkreśla, że jest to dopiero początek. Obiecuje, że kolejne odcinki State of Play pojawią się w nadchodzących miesiącach, dostarczając miłośnikom wirtualnej rozrywki „więcej informacji i ogłoszeń”.

god_of_war
Co szykuje Sony?

Jakiś czas temu Sony ujawniło, że rezygnuje z udziału w tegorocznym E3 - po raz pierwszy w historii wydarzenia. Firma twierdziła wówczas, że ma w planach inne formy komunikacji z graczami i najprawdopodobniej wspomniany program jest jednym z nich.

Źródło: Blog PlayStation

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami