Sekiro: Shadows Die Twice - oceny i opinie mediów

Kolejny hit From Software.

Już dzisiaj - 22 marca - debiutuje Sekiro: Shadows Die Twice, czyli nowy projekt twórców Bloodborne czy Dark Souls, studia From Software. Zebraliśmy najciekawsze opinie i oceny najważniejszych mediów.

Według recenzentów, przeniesienie formuły znanej z poprzednich tytułów do nowego świata oraz wdrożenie innowacyjnych mechanik przynosi oczekiwane odświeżenie, a w grze trudno doszukać się błędów i niedociągnięć.

Doceniono interesujący projekt lokacji oraz system walki, który stawia na precyzję i refleks. Krytykom spodobała się również opcja wykonywania cichych zabójstw i bezszelestnego przemieszczenia się obok wrogów.

Bardzo wysokim ocenom wtóruje dobry wynik w serwisie Metactiric. Obecnie Sekiro: Shadows Die Twice ma 89 punktów w wersji na PlayStation 4.

Oto przykładowe oceny wybranych mediów:

„To doskonała produkcja o niesamowitym i niepowtarzalnym klimacie. Każdy fan gatunku po prostu musi w to zagrać” - głosi nasza recenzja Sekiro: Shadows Die Twice.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami