Stypendium naukowe dla najlepszych graczy Apex Legends od amerykańskiego uniwersytetu

5 tysięcy dolarów.

Uniwersytet Becker z amerykańskiego stanu Massachusetts ogłosił, że oferuje stypendium dla graczy, którzy osiągną najlepsze wyniki podczas turnieju Apex Legends. Zwycięzcy otrzymają 5 tys. dol. po rozpoczęciu nauki.

Kwietniowy konkurs zostanie zorganizowany we współpracy z firmami Helix Esports oraz Team Genji. Pierwsza organizuje mistrzostwa, natomiast druga odpowiada za analizę statystyk.

- Chcemy dać najlepszym graczom Apex Legends unikalną szansę połączenia talentu z edukacją. Becker jest podekscytowany możliwością ukształtowania przyszłości rozgrywki - powiedział Timothy Loew z wydziału esportowego w Becker.

Nie wiadomo dokładnie, ile nagród zaplanowano. Osoby, które znajdą się na liście zwycięzców i złożą podanie, otrzymają stypendium, o ile spełniają warunki do nauki.

Jesienią 2019 roku w Becker ma powstać pierwsza uniwersytecka drużyna Apex Legends.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Omawiany uniwersytet jest pierwszą szkołą wyższą w Stanach Zjednoczonych, która oferuje kierunek związany z zarządzaniem esportem.

Źródło: Inven Global

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami