Zapowiedź nowego Vampire: The Masquerade już 21 marca? Są pierwsze obrazki

Wskazujące na remake ostatniej części.

Już 21 marca - podczas Game Developers Conference 2019 - Paradox Interactive może zaprezentować nową grę, osadzoną w uniwersum Vampire: The Masquerade. Do sieci trafiło już kilka grafik z gry, a wczoraj wydawca opublikował nowe.

Zaczęło się od fałszywej strony Tender, odwołującej się do znanej aplikacji. Paradox Interactive stworzyło „portal randkowy”, na którym przy uzupełnianiu profilu wybieraliśmy typ krwi, a na liście zainteresowań do wyboru nie zabrakło „demonologii”.

Następnie strona Trust No More opublikowała rzekomo pierwszy zrzut ekranu z powstającego projektu osadzonego w uniwersum Vampire The Masquerade.

va1
Screen nie był wysokiej jakości, ale okazał się prawdziwy - grafikę udostępnił też Paradox

Najnowsze zdjęcia opublikował sam wydawca. We wpisie na Twitterze wspomniano też o dacie 21 marca - choć w zagadkowym tonie.

va2
Mroczny klimat to charakterystyczna cecha Vampire: The Masquerade...
va3
... podobnie jak brutalność
va4
Grafika przypomina jedną z misji w Bloodlines
va5
Ostatnią część wydano w 2004 roku

Podobieństwo nowych materiałów do Vampire: The Masquerade - Bloodlines sugeruje, że mamy do czynienia z odświeżoną wersją tytułu. Niewykluczone jednak, że deweloperzy pracują nad kolejną, pełnoprawną odsłoną.

Źródło: Twitter, Trust No More

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami