Oprócz zapowiedzianych do tej pory tytułów, na PlayStation 4 zadebiutuje jeszcze jedna istotna gra na wyłączność. Informację przekazał za pośrednictwem Twittera Colin Moriarty - współzałożyciel Kinda Funny, grupy tworzącej między innymi materiały o grach.

Podczas dyskusji na wspomnianym portalu społecznościowym, jeden z użytkowników zapytał Moriartiego, czy Sony planuje rozszerzenie grupy studiów wewnętrznych.

„Zrobili tak doskonałą robotę, rozwijając relacje ze studiami zewnętrznymi (na PS4 ukaże się kolejny, duży, jeszcze nie zapowiedziany tytuł na wyłączność), że nie jestem pewien, czy w ogóle tego potrzebują” - odpowiedział dziennikarz.

god
Większość gier na wyłączność od Sony odnosi duży sukces. God of War zostało grą roku na The Game Awards 2018

Moriarty nie przekazał żadnych dodatkowych informacji. Wspomniał tylko, że ekspansja nie jest częścią strategii Sony.

Przypomnijmy, że zapowiedzianymi na chwilę obecną grami, zmierzającymi wyłącznie na PlayStation 4, są między innymi Days Gone, The Last of Us 2, Death Stranding i Ghost of Tsushima.

Źródło: Twitter

Reklama

O autorze

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Redakcja Eurogamer.pl

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Więcej artykułów od Przemysław Wańtuchowicz