Devil May Cry 5 - Trzech wojowników (Misja 13): Lusachia, areny

Schodzimy coraz niżej prowadząc walki z kolejnymi grupami wrogów.

Po pokonaniu Urizena w misji o nazwie Yamato bohaterowie kontynuują swoją przygodę. Przed przystąpieniem do bieżącego zadania trzeba będzie zdecydować, którą z postaci zamierzamy rozegrać misję.

Po raz pierwszy będziesz mógł wybrać między:

  • Nero
  • V
  • Dante

W praktyce najlepiej zdecydować się na postać, którą gra się nam najlepiej. Sam etap jest bowiem ciągiem kilku aren, na których musimy rozprawiać się z kolejnymi przeciwnikami.

Po przejęciu kontroli nad bohaterem rusz przed siebie i skieruj się w stronę dziury w ziemi, przez którą zeskocz na dół.

067

Od razu natkniesz się na nowy rodzaj przeciwnika Lusachię (1). Jest to rywal nieco podobny do Bephometha, to znaczy potrafi latać i koncentruje się głównie na atakach dystansowych.

Najlepiej szybko do niego podbiec i wyprowadzić combo, które uniemożliwi mu atakowanie. Sam rywal jest dość słaby i powinien paść po kilku ciosach. Ruszaj wtedy do kolejnej lokacji. Na kolejnej arenie trafisz na Behmotha, kilku rycerzy oraz rywala z tasakami. Rozpraw się z nimi oraz portalem, po czym zniszcz skrzep krwi, aby odblokować dalszą drogę.

068

Skorzystaj z dziury w ziemi, aby dotrzeć na niższy poziom, gdzie od razu staniesz do walki z kolejną, sporą grupą wrogów. Podobnie, jak poprzednio rozpraw się również z portalami (2).

Po pojedynku zniszcz wszystkie skrzepy krwi i odblokuj sobie w ten sposób drogę do następnej areny. Na miejscu możesz skorzystać z boskiego posągu, aby przygotować się do ostatniego starcia, w którym trafisz przede wszystkim na szybkie Rioty. Po ich pokonaniu, jak zwykle, zniszcz portale i skrzepy krwi i wskocz do dziury, co zakończy misję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami