Zasobniki techniczne SHD w The Division 2 to rodzaj znajdźki, który jest jednocześnie punktem umiejętności. Te z kolei można przeznaczyć na ulepszanie postaci, a dokładniej w ramach umiejętności lub talentów.

Zasobniki techniczne SHD są oznaczone na mapie pomarańczową ikoną orła wpisanego w okrąg. Nie sposób pomylić ich z niczym innym, jednak widoczne są dopiero wtedy, gdy w danym regionie odblokujemy kryjówkę.

001

Jak widać na powyższym obrazku, nieodkryta kryjówka jest oznaczoną białą ikoną domu. Gdy się do niej zbliżysz, zwykle oznaczone zostanie wejście. Nie jest trudne do zauważenia, lecz po wejściu do środka powinieneś od razu wykonać interakcję na dysku.

002

Znajduje się na biurku, zwykle położonym pośrodku pomieszczenia. Dopiero po wspomnianej interakcji mapa zaktualizuje się, prezentując między innymi położenie zasobników technicznych SHD - na poniższym obrazku oznaczonych żółtymi okręgami.

003

Czym są zasobniki techniczne SHD w The Division 2

Zasobniki techniczne SHD to nic innego, jak niewielkie skrzynki (na obrazku poniżej), umieszczone zwykle w rogu jakiegoś pomieszczenia czy zakamarku. Wystarczy do nich podejść i wykonać interakcję, aby zdobyć jeden punkt SHD.

004

Warto zaznaczyć, że zwykle wokół obszaru z zasobnikiem znajdują się też inne skrzynie i plecaki z różnymi przedmiotami. Warto więc rozejrzeć się, zanim przejdziemy dalej.

Kilka uwag:

  • Nie wszystkie zasobniki techniczne SHD są łatwo dostępne.
  • Czasami niektóre bronione są mniej lub bardziej przez wrogów.
  • Zdobycie innych wymaga ukończenia pobocznej misji, często dość trudnej, do której potrzebny będzie skład.

Im szybciej uzbierasz jak największą liczbę zasobników, tym szybciej ulepszysz swoją postać o bardzo przydatne atuty, czy wybierzesz umiejętności aktywne - do najlepszych z nich na start zabawy w The Division 2, link umieszczamy poniżej.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Więcej artykułów od Jerzy Daniłko