Firma Sony przygotowała nową promocję na abonament PS Plus. W PS Store i innych sklepach internetowych subskrypcję na 12 miesięcy można nabyć za 180 zł, czyli o 25 procent taniej.

Na platformie Sony obniżka skierowana jest jednak tylko do użytkowników, którzy w momencie zakupu nie mają aktywnego członkostwa w sieciowej usłudze. Oferta zakończy się 26 marca o godzinie 11:00 czasu polskiego.

PS Plus gwarantuje dostęp do trybów wieloosobowych gier wydawanych na PS4. Abonenci mogą również skorzystać z dodatkowych zniżek, a także liczyć na specjalne motywy, aplikacje i pakiety startowe w darmowych tytułach.

Ponadto co miesiąc subskrybenci otrzymują zestaw bezpłatnych produkcji. Przykładowo marcowy pakiet obejmuje logiczne The Witness oraz odświeżoną wersję strzelanki Call of Duty 4: Modern Warfare.

To jednak nie wszystko, bo osoby z aktywną usługą dysponują opcją przechowywania zapisów rozgrywki na serwerach w tak zwanej „chmurze”. Niedawno ilość wolnego miejsca zwiększono do 100 GB.

Źródło: PS Store

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki