Cyfrowy sklep Humble Bundle przygotował niespodziankę, udostępniając za darmo grę wyścigową GRID 2. Do produkcji dołączono dwa rozszerzenia z dodatkowymi trasami.

Aby zdobyć tytuł, na stronie promocji należy kliknąć przycisk „Get the game”, zapisać się do newslettera oraz wcisnąć „Get it now”. Następnie otrzymamy kody do aktywowania na Steamie. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ oferta zakończy się 17 marca o godzinie 18:00.

Wydana w 2013 roku gra od firmy Codemasters pozwala wcielić się w kierowcę biorącego udział w wyścigach samochodowych. Projekt oferuje trasy zlokalizowane na trzech kontynentach - Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Gracze mogą rywalizować w zawodach rozgrywanych na zamkniętych torach, ulicach miast oraz drogach. Są też pojedynki jeden na jednego, w których celem jest dotarcie do wyznaczonego punktu na pierwszym miejscu.

Do naszej dyspozycji twórcy oddali pojazdy podzielone na cztery zróżnicowane klasy. Wśród przykładowych wozów są między innymi Ford Mustang Mach 1, Koenigsegg Agrea R oraz Mercedes SL65 AMG.

grid_2_free
GRID 2 pozwala ścigać się na ulicach miast

Natomiast udostępnione wraz z produkcją rozszerzenia Bathurst i Spa wprowadzają łącznie sześć nowych tras - dwie w Australii i cztery w Belgii - oraz pięć dodatkowych samochodów do wykorzystania podczas zabawy.

Reklama

O autorze

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Redakcja Eurogamer.pl

Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Więcej artykułów od Piotr Bicki