Umiejętności Wyrzutni chemicznej dzielą się na cztery warianty. Są bardzo zróżnicowane i nadają się do zastosowania w różnych taktykach, w zależności także od tego, czy spodziewamy się walki pod gołym niebem, czy może w ciasnych pomieszczeniach i korytarzach.

Każdy z wariantów Wyrzutni chemicznej jest wyjątkowo skuteczny, choć na przykład piana do walk z tłumem sprawdza się przede wszystkich w ciaśniejszych pomieszczeniach. Bardzo uniwersalnym zastosowaniem jest Utleniacz oraz Odpalacz.

  • Wzmacniacz - emituje chmurę gazu, która naprawia i wzmacnia pancerze sojuszników agenta.
  • Odpalacz - emituje chmurę wybuchowego gazu, którego eksplozję można wywołać za pomocą materiałów wybuchowych, ognia broni i tym podobnych.
  • Piana do walk z tłumem - pojemniki z pianą do walki z tłumem wyrzucają z siebie klejącą substancję, która unieruchamia cele.
  • Utleniacz - emituje chmurę żrącego gazu, który niszczy pancerz przeciwnika, przerywa działanie przedmiotów związanych z umiejętnościami i zadaje obrażenia systematyczne.
the_division_2_umiejetnosci_wyrzutnia_chemiczna

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Wyrzutnia chemiczna w The Division 2

Gdy lubisz bardziej obszarowe działania umiejętności, a nie tylko skoncentrowane na rejonie o niewielkim promieniu. Wczytaj się dokładnie w powyższe opisy wariantów Wyrzutni chemicznej, aby dobrze dobrać je do własnego stylu gry.

Jeśli lubisz pomagać innym, na pewno zainteresuj się Wzmacniaczem - wpływa on błyskawicznie na pancerz sojuszników. W dobrze zorganizowanej drużynie warto posiadać agentów, którzy wybrali różne od siebie warianty tej umiejętności.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.