The Division 2 - umiejętności: Wieżyczka (szturmowiec, podpalacz, snajper)

Rozstawne wieżyczki różnego typu.

Umiejętność Wieżyczka przydaje się bardzo na placu boju, chociaż trzeba przyznać, że najskuteczniejsze są w zamkniętych pomieszczeniach i ciasnych korytarzach. Nie oznacza to jednak, że są bezużyteczne na zewnątrz.

Rozstawienie wieżyczki przydaje się głównie wtedy, gdy znamy kierunek, z którego nadciągać będą przeciwnicy. Z racji na charakterystyczny zakres działania, nie zawsze okazują się wyjątkowo skuteczne pod gołym niebem. Stanowią jednak świetny element planowania ataku pod dachem. Rozstawianie ich podczas samej walki jest już znacznie trudniejsze.

  • Szturmowiec - automatycznie namierza i atakuje wrogie cele, ale można ręcznie przestawić ją na namierzanie konkretnego przeciwnika.
  • Podpalacz - wieżyczka zapalająca jest sterowana ręcznie przez agenta, który ją rozmieścił i wyrzuca z siebie strumienie ognia w formie stożka.
  • Snajper - strzela pociskami dużego kalibru do ręcznie wybieranych celów.
the_division_2_umiejetnosci_wiezyczka

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Wieżyczka w The Division 2

Kiedy lubisz planować, analizować okolicę, w której przyjdzie ci walczyć. Co ciekawe, w dobrze zorganizowanym zespole często przydają się dwie osoby wyposażone w umiejętność Wieżyczki, najlepiej różnego rodzaju.

Wieżyczka przydaje się także wtedy, gdy nie obawiasz się znajdować się na pierwszej linii frontu. Rozstawienie wieżyczek relatywnie z przodu, skąd nadciągają przeciwnicy, jest kluczowe dla jej skuteczności. W takiej sytuacji narażasz się jednak na mocny ostrzał.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami