The Division 2 - umiejętności: Mina poszukująca (wybuchowa, powietrzna, kasetowa)

Granat namierzający wroga.

Prawdopodobnie najlepszy wybór na pierwszą umiejętność, gdy dopiero rozpoczynasz przygodę z The Division 2. Najprostsza w obsłudze, niewiele różniąca się od tradycyjnego granatu Mina poszukująca gwarantuje niemal stuprocentową skuteczność.

Raz rzucony przedmiot, niezależnie od tego, który z trzech wariantów (opisanych poniżej) jest aktualnie aktywny, poszukuje przeciwnika lub po prostu czeka, aż ten zbliży się do przedmiotu. Rzadko kiedy zdarza się tak, aby raz rzucona Mina poszukująca nie odnalazła jakiegokolwiek celu.

  • Wybuchowa - mina poszukująca namierza przeciwników i wybucha, gdy znajdzie się tuż przy nich.
  • Powietrzna - toczy się w kierunku celu i odpala ładunek w powietrze w chwili, gdy znajdzie się w jego bezpośredniej okolicy.
  • Kasetowa - mina poszukująca dzieli się na mniejsze miny, które namierzają przeciwników i wybuchają, gdy znajdą się w ich bezpośredniej bliskości.
the_division_2_umiejetnosci_mina_poszukujaca

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Mina poszukująca w The Division 2

Ze względu na prostotę obsługi i niemal perfekcyjną skuteczność, warto wybrać tę umiejętność na samym początku. Wielu graczy decyduje się na pozostaniu właśnie z tą zdolnością, nawet przy wysokich poziomach doświadczenia.

Mina naprowadzająca sprawdza się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach jak i na otwartych przestrzeniach. Niestety, ze względu na niezbyt duży promień rzutu przedmiotem tego typu, korzystać z Miny najlepiej jest podczas znajdowania się na froncie.

Ewentualnie można rozrzucać miny nieco bliżej, gdy spodziewamy się ścieżki, po której będą przebiegać przeciwnicy.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami