Trzy warianty umiejętności Ćma są jednymi z najlepszych i najbardziej efektywnych zdolności w The Division 2. Są dość zróżnicowane, ale zawsze koncentrują się na tym, aby zmniejszyć efektywność bojową wrogów lub ich zranić.

Bez względu na wybrany rodzaj Ćmy, zawsze przyda się do osłabienia wroga. Zwrócić uwagę należy jedynie na Oślepiacz, który działa dość krótko, a więc tuż po jego zastosowaniu należy dokonać zmasowanego ostrzału w kierunku oślepionych jednostek.

  • Oślepiacz - oślepia wrogów, nad którymi przelatuje, obniżając w ten sposób ich efektywność bojową.
  • Przerywacz - przyczepia do celów ładunki wybuchowe, które eksplodują, gdy znajdą się blisko siebie.
  • Wyburzacz - powoduje uszkodzenie lub zniszczenie słabych punktów przeciwnika, przedmiotów związanych z umiejętnościami i środowiskowych ładunków wybuchowych.
the_division_2_umiejetnosci_cma

Kiedy wybrać i dla kogo są umiejętności Ćma w The Division 2

Nie istnieją konkretne przesłanki za tym, aby korzystać z umiejętności Ćmy. Każdy z wariantów może przydać się w przeróżnych warunkach. Nie jest istotne z jak dużą liczbą przeciwników walczymy, a także w jakim środowisku to robimy.

Zdolności Ćmy przydadzą się więc zarówno pod dachem jak i na otwartej przestrzeni. Kilku członków dobrze zorganizowanej drużyny może posiadać takie umiejętności, choć najlepiej różnego typu. Przykładowo, wypuszczenie dwóch Oślepiaczy w tym samym momencie jest pozbawione jakiegokolwiek sensu.

Reklama

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redakcja Eurogamer.pl

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.