Red Dead Online z drużynowym trybem Łupy wojenne

Oraz czasową premią do punktów doświadczenia.

Deweloperzy ze studia Rockstar Games wzbogacili Red Dead Online - sieciowy moduł Red Dead Redemption 2 - o nowy tryb rozgrywki: nastawione na drużynowe zmagania Łupy wojenne.

Dostępny w ramach Konfrontacji wariant przeznaczony jest dla maksymalnie 16 graczy podzielonych na dwa zespoły. Zadaniem każdej grupy jest kradzież skarbów z kryjówki przeciwników i przetransportowanie zdobyczy do własnej bazy.

Wygrywa zespół, który zgromadzi więcej bogactw. Zmagania w nowym trybie zabawy można rozgrywać na terenie kilku zróżnicowanych lokacji, w tym na mapach Fort Mercer oraz Valentine.

rdr_lupy_wojenne
Łupy wojenne to tryb dla maksymalnie 16 graczy

W tym tygodniu zwycięstwo w Łupach wojennych zapewni nagrodę w formie ośmiu strzał z dynamitem, do odebrania w obozie lub na poczcie. Do tego premia do punktów doświadczenia we wszystkich trybach Konfrontacji w wysokości 20 procent.

To jednak nie wszystko, ponieważ u sprzedawców pojawił się zestaw rzadkich przedmiotów kosmetycznych, oferowanych jedynie przez ograniczony czas - nowe stroje, akcesoria i inne elementy odzieży.

Red Dead Online jest regularnie aktualizowane. Niedawno produkcja otrzymała nowe mechanizmy, pomagające w zwalczaniu toksycznych graczy. Do gry trafiło też nowe wydarzenie o nazwie Złoto głupców.

Źródło: Rockstar Games

Najważniejsze informacje o Red Dead Redemption 2:

Wszystkie informacje o RDR 2.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami